Užhorod
 Rzeszów

Vzpieranie: Po 11 rokoch Veľká cena Košíc zostala na Slovensku
@ Aktuálne -> Šport      Feb 26 2007 - 09:11 GMT
(TASR) - Za účasti 63 nádejí zo 6 krajín, medzi ktorými boli aj reprezentácie Rakúska, Litvy aj exotického Barbadosu, usporiadali v Mestskej vzpieračskej hale v Košiciach jubilejný 25. ročník mládežníckej medzinárodnej Veľkej ceny Košíc vo vzpieraní. Predchádzalo jej úvodné kolo I.ligy žiakov.

Súťaž družstiev chlapcov do 17 rokov vyhrali nádeje usporiadajúceho MKVaSŠ Košice, ktorých zásluhou po 11 rokoch zostala víťazná trofej na Slovensku. Podobne úspešne si počínali aj žiaci tohto klubu, keď z 8 súťažných kategórii do 14 rokov vyhrali tri. V kategórii junioriek do 17 rokov prvé tri priečky obsadili Maďarky, štvrtá skončila Košičanka Kiššová.

Z výsledkov:
družstvá chlapcov do 17 rokov: 1. MKVaSŠ Košice 302,1922 b., 2. Bonatrans Bohumín 1145,7350, 3. Rakúsko 1041,4988, 4. TJ Myslava 1033,9903, 5. Barbados 946,7139, 6. VK Družstevná 829,5648, 7. Soroksár 647,7360, 8. Litva 592,6237
juniorky do 17 rokov:1. Dóra Tukarcsová (Soroksár) 151,0587 b.,...4. Veronika Kiššová (Košice) 117,5072.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]