Užhorod
 Rzeszów

Basketbal: Inter - Košice 90:91 v 2. zápase finále play off extraligy mužov.
@ Aktuálne -> Šport      May 10 2007 - 08:54 GMT
(TASR) - Basketbalisti Interu Bratislava podľahli v druhom zápase finále play off so Sláviou TU Košice 90:91 a v sérii prehrávajú 0:2.

Inter Bratislava - Slávia TU Košice 90:91 (46:45)
Zostavy a body:
Inter: Mičuda 31, Pandula 22, Golian 13, Trivunovič 11, Ristanovič 9 (Živický 4, Ivan 0, Ďuriš 0, Perlanda 0)
Slávia TU: Radovič 19, Stojanovič 18, Nuber 17, Leško 17, Mišinský 7 (Svitek 11, Bučák 2, Probala 0)
Rozhodovali: Janáč, Brziak, Czibilla, TH: 31/19 - 24/19, osob. chyby: 17:26, trojky: 5:6, 400 divákov
Na zápasy: 0:2
Bol to dramatický zápas, v ktorom domáce družstvo viedlo až o 10 bodov, v 32. minúte 72:62. Potom však hostia zlepšili obranu aj streľbu a postupne zlomili výsledok vo svoj prospech, najmä zásluhou dvoch trojok Radoviča viedli v poslednej minúte 91:87 a domáci už stihli výsledok iba skorigovať.
Pavol Zuzik, tréner Interu: "Naši hráči boli veľmi nervózni, hrali nedisciplinovane, akoby zadbudli na akcie, ktoré sme hrali celú sezónu. Prekročili toleranciu improvizácie."
Goran Miljkovič, tréner Košíc: "Bol to pekný zápas finále play off. Obe družstvá v ňom mali lepšie aj horšie chvíle. V rozhodujúcej záverečnej fáze rozhodla o našom úspechu dobrá obrana. Teší nás, že vedieme vo finále 2:0."   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]