Užhorod
 Rzeszów

Hádzaná: Tatran Prešov - 1. MHK Košice 46:30 v 1. kole extraligy mužov
@ Aktuálne -> Šport      Sep 10 2007 - 09:46 GMT
(TASR) - Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola extraligy nad MHK Košice vysoko 46:30.

Tatran Prešov - 1. MHK Košice 46:30 (20:15)
Najviac gólov: Pekár a Kozlov po 11, S. Mažár 8/6 - Hruščák 13/2, Guzy, Pecha, Bokol, M. Kolesár a Petraško po 3. Rozhodovali: Sivák, Dvorský, vylúčení: 9:5, 7 m hody: 6/6 - 2/2, ČK 9. T. Urban (Košice) za faul na Kozlova, 1255 divákov.

Košice spočiatku držali krok s favorizovanými domácimi hráčmi. Zaujímavosťou bolo, že prvých sedem gólov za hosťujúci tím vsietil Hruščák. Tatran vyhral polčas o päť gólov. Košičania ešte v úvode druhého polčasu ako tak stačili na domácich, no s pribúdajúcimi minútami už "odpadávali". Poslednú desaťminútovku vyhral Prešov 9:1 a najmä to rozhodlo o jeho vysokom víťazstve.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]