Užhorod
 Rzeszów

Hádzaná: IS Košice - MHK Martin 37:24 v dohrávke 10. kola extraligy mužov.
@ Aktuálne -> Šport      Nov 05 2007 - 10:07 GMT
(TASR) - Košickí hádzanári zvíťazili v nedeľňajšej dohrávke 10. kola extraligy na domácej palubovke nad MHK Martin 37:24.

IS Košice - MHK Martin 37:24 (18:14)
Najviac gólov: Mazák, Styrančák po 6, Hruščák, J. Kolesár po 5 - Kuchárik 6, Buvala, Baka po 5. Rozhodovali: Cipov, Pastierik, vylúčení: 4:4, 7 m hody: 2/2 - 4/3, 350 divákov

Stretnutie bolo zhruba do 5. minúty prvého polčasu vyrovnané. Potom Košice ušli na rozdiel 6 gólov (12:6). Posledných 12 minút prvého polčasu urobili domáci veľa technických chýb, čo húževnatí hráči Martina dokázali využiť na rozdiel jedného gólu. Koniec prvej časti však domáci zvládli lepšie, o čom svedčí stav 18:14. V druhom dejstve už Košičania nepustili hru z rúk a zaslúžene zvíťazili.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]