Užhorod
 Rzeszów

Hádzaná: IS Košice - Štart N. Zámky 28:21 v predohr. 11. kola extraligy mužov.
@ Aktuálne -> Šport      Nov 08 2007 - 09:22 GMT
(TASR) - V predohrávke 11. kola hádzanárskej extraligy mužov vyhrali IS Košice nad TJ Štart Nové Zámky 28:21.

IS Košice - TJ Štart Nové Zámky 28:21 (11:11)
Najviac gólov: Strapko 7/3, Hruščák 6, J. Kolesár a Baláž po 4 - Rábek 6/2, Fekete a Ivanov po 4. Rozhodovali: Haščík a Oťapka, vylúčení: 5:6, 7 m hody: 5/3 - 5/3, 350 divákov

Začiatok zápasu bol asi do 5. minúty vyrovnaný, potom sa Košice dokázali odpútať na rozdiel až dvoch gólov. V závere však niekoľkými technickými chybami dovolili hosťom stav zápasu vyrovnať. Do druhého polčasu domáci nastúpili s väčším nasadením a nedali Novým Zámkom šancu uvažovať o dobrom výsledku.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]