Užhorod
 Rzeszów

Orientačná cyklistika: V nedeľu na klasike triumfy pre Pajtovú a Paprčku
@ Šport -> Podujatia      Jul 06 2004 - 07:34 GMT
Horný Bankov 4. júla (TASR) - Víťazom nedeľňajších pretekov 8. kola Slovenského pohára HI-TEC v orientačnej cyklistike na klasických tratiach (24,2 km, 420 m prevýšenie, 14 kontrolných stanovíšť), ktoré boli zároveň Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska, zvíťazil Pavol Paprčka z Košíc časom 1:35:52 hod. Medzi ženami získala titul Stanislava Pajtová z ŠK VAZKA Bratislava (1:10,38).

V príjemnom letnom počasí súťažilo na náročných kopcovitých tratiach viac ako 60 pretekárov z ČR, Maďarska, Česka, Poľska, Estónska a Slovenska. V pondelok vyvrcholí šampionát pretekmi dvojčlenných štafiet.

výsledky:
muži (24,2 km, 420 m, 14 kon. st.): 1. Pavol Paprčka (Košice) 1:35,52, 2. Mikuláš Šabo (ŠK VAZKA Bratislava) 1:41,21, 3. Marián Kazík (ŠK Pucov Bratislava) 1:41,48
ženy (15,6 km, 240 m, 9 k.s.): 1. Stanislava Pajtová (ŠK VAZKA) 1:10,38, 2. Anna Krajová (Poľ.) 1:17,00, 3. Dagmara Panasová (Poľ.) 1:22,18

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]