Rzeszów

WHIL: Iuventa Michalovce - ŠKP Banská Bystrica 30:22 v 3. kole
@ Aktuálne -> Šport      Sep 19 2004 - 13:39 GMT
Iuventa Michalovce - ŠKP Banská Bystrica 30:22 (17:10)

Najviac gólov: Tóthová 8/1, Beňušková 7, Jenčíková 5 - Kollárová 5/3, Tobiašová 9/1. Rozhodovali: Beňo, Rančík, vylúčené: 5:0, 7 m hody: 2/1 - 5/4, 800 divákov

V šlágri 3. kola ženskej interligy sa zrodilo vysoké a určite zaslúžené víťazstvo Michaloviec. Aj keď úvod vyšiel lepšie Banskej Bystrici, domáce si od 10. minúty vypracovali 5 gólový náskok, ktorý sa ukáza ako rozhodujúci. Po prestávke sa obraz hry zmenil, skóre sa vyrovnalo, no ani to nič nezmenilo na výhre domácich.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]