STREDA v športe /futbal, hádzaná/
@ Aktuálne -> Šport      Sep 23 2004 - 07:43 GMT
Futbal: Michalovce - Banská Bystrica 0:1 v 1. kole Slovenského pohára

Zemplín Michalovce - Dukla Banská Bystrica 0:1 (0:1)

Gól: 21. Chrenovský. Rozhodoval: Kačenga, ŽK: Kročko, Sukovský - Jakubko, D. Tóth, Libič, ČK: 34. Sukovský (Michalovce) po druhej ŽK. 3027 divákov.

Papierový favorit spod Urpína mal v Michalovciach zľahčenú úlohu, keď takmer hodinu hral o jedného hráča v poli viac. Napriek tomu dokázali domáci futbalisti vzdorovať a najmä v druhom polčase Banskej Bystrici neraz podkúriť. Postup hostí do 2. kola Slovenského pohára je zaslúžený.

***

Futbal: FK Čaňa - ŠK Kremnička 2:3 v 1. kole Slovenského pohára

FK Čaňa - ŠK Kremnička 2:3 (2:1)

Góly: 24. Setinov, 37. Sokoli z 11 m - 1. Rusnák, 48. Chroma, 67. Haviar. Rozhodoval: Mriglot, ŽK: Paulinský - Vaculčiak, 150 divákov.

Vo vyrovnanom stretnutí si obe mužstvá vypracovali dostatočné množstvo šancí. A hoci nováčik II. ligy Kremnička v prvom polčase prehrávala, v druhom pridala na dôraze a zaslúžene zvíťazila.

***

HIL: ŠKP Sečovce - MHC Bardejov 27:24 vo 4. kole

ŠKP Sečovce - MHC Bardejov 27:24 (17:9)

Najviac gólov: Gamrát 6/1, Nagy 6 - Seman 8/2, Buzinkay 4, Rozhodovali: M. Leško, P. Leško, vylúčení: 7:7, 7 m hody: 5/2 - 4/3, 500 divákov

V regionálnom derby dobrej úrovne dominovali Sečovčania a získali prvé body nad nováčikom z Bardejova.

***

HIL: ŠKP Bratislava - 1. MHK Košice 26:23 vo 4. kole

ŠKP Bratislava - 1. MHK Košice 26:23 (9:9)

Najviac gólov: Kozlov 9/3, Tarhai 5 - Kolesár 7/3, Justus 6. Rozhodovali: Sivák a Kavulič, 7 m hody: 5/3 - 3/3, vylúčení: 10:8, 250 divákov.

V priemernom zápase, kde dominovala bojovnosť, lepšie zvládli záver zápasu hráči ŠKP. Z domácich výborným výkonom upozornil na seba Ladislav Tarhai.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]