PIATOK v športe /hokej, volejbal, vodné pólo/
@ Aktuálne -> Šport      Dec 13 2004 - 08:05 GMT
Hokej: PHK Prešov - VTJ Spišská Nová Ves 5:6 v 28. kole I. ligy

PHK Prešov - VTJ Spišská Nová Ves 5:6 (2:4, 0:1, 3:1)

Góly: 7. V. Baláž, 18. a 53. Paulovský, 49. K. Kováč, 60. Martin Segľa - 11., 16. a 53. Muránsky, 17. K. Jetš, 19. Ordzovenský, 27. Fedor. Rozhodovali: Hauko - Lajčiak, Ma. Markovič, vylúčení: 4:7, navyše: J. Baláž (Prešov) 5+DKZ za údery do hlavy krku, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:1, 310 divákov.

Domáci dobre rozohrali zápas a po góle V. Baláža viedli 1:0. Potom však začali kopiť katastrofálne chyby v obrane a prvú tretinu prehrali o dva góly. V prostrednej náskok súpera napriek obrovskej prevahe neznížili, zato ich ďalšia hrúbka stála gól v ich sieti - 2:5. V poslednej tretine dali obaja súperi po góle, za stavu 3:6 bola šanca Prešova na zisk aspoň bodu minimálna. napriek tomu, že sa im po dvoch presných zásahoch podarilo ešte korigovať na 5:6, konečný výsledok je pre nich po sérii štyroch víťazstiev zahanbujúci.

***

Hokej: HK VTJ Trebišov - HK 91 Senica 6:3 v 28. kole I. ligy

Bratislava 10. decembra (TASR) - Prvá hokejová liga mala v piatok na programe zápasy kompletného 28. kola.

HK VTJ Trebišov - HK 91 Senica 6:3 (1:0, 3:2, 2:1)

Góly: 7., 29. Koniar, 24., 35. Karčák, 41. P. Gajdoš, 48. Franc - 23. Grill, 34. Valúch, 43. Polčík. Rozhodovali: Kundráčik - Hric, M. Korba, vylúčení: 3:3, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 350 divákov Obaja súperi nastúpili do zápasu s rýchlou kombinačnou hrou, v ktorej domáci v prvej časti vyťažili úvodný gól. V päťgólovej druhej tretine Záhoráci v úvode vyrovnali, ale po trojgólovej sprche v priebehu 10 minút sa domáci opäť ujali vedenia. Posledná tretina potvrdila iba lepšie hrajúci domáci tím, ktorý ešte pridal dva góly a tak si zabezpečil tri cenné body do tabuľky.

***

Volejbal: Lokomotíva Zvolen - Chemes Humenné 3:1 v 9.kole extraligy mužov

Lokomotíva Zvolen - Chemes Humenné 3:1 (22, 13, - 14, 25)

Rozhodcovia: Daruľa a Sňahničan, 91 minút, 250 divákov.

***

Vodné pólo: ŠKP Košice - ATU Košice15:5 v 1. kole I. ligy mužov

ŠKP Košice - ATU Košice 15:5 (5:0, 2:0, 4:3, 4:2)

Najviac gólov: T. Bačo 4, Šuster 3 - Fabian, Horák, Fabiny, Gazda, Kotuľa

200 divákov   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]