PIATOK v športe /hokej, volejbal/
@ Aktuálne -> Šport      Dec 20 2004 - 08:11 GMT
Hokej: VT Trebišov - Piešťany 8:6 v 31. kole I. ligy

VTJ Trebišov - ŠHK 37 Piešťany 8:6 (2:3, 5:1, 1:2)

Góly: 26., 32. a 38. Rusič, 1. a 6. P. Gajdoš, 24. a 50. Koniar, 30. Slovák - 18., 21. a 41. H. Ručkay, 1. Srnka, 19. Betka, 51. Lavrenčík. Rozhodovali: Bodák - Smrek, Tornay, vylúčení: 5:3, navyše 10 min Koložváry za nešportové správanie, 10 min B. Varga za napadnutie súpera (obaja Piešťany), presilovky: 1:2, oslabenia: 2:0, 340 divákov

V tomto zápase na Zemplíne v tejto sezóne padlo najviac gólov a mal dosť nezvyčajný úvod, keď už v prvej minúte bolo 1:1. Domáci dvakrát viedli, ale hostia napokon gólom do šatne v poslednej minúte prvú tretinu vyhrali 3:2. V druhej sa už stretnutie vyvíjalo v prospech domácich a hosťom nadelili päť gólov. V záverečnej tretine sa hral na oboch stranách dynamický a bojovný hokej, ale hostia už náskok domácich nedokázali eliminovať.

***

Volejbal: Humenné - Púchov 3:2 v 10. kole extraligy mužov

Chemes Humenné - VŠK Púchov 3:2 (24, -18, -20, 19, 19)

106 minút, rozhodovali: Savka, Hank, 250 divákov   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]