@ Aktuálne -> Šport      Feb 09 2005 - 08:10 GMT
Hokej: Banská Bystrica - Sp. Nová Ves 1:4 v dohrávke 32. kola I. ligy

dohrávka 32. kola:

ŠaHK Iskra B.Bystrica - VTJ Spišská Nová Ves 1:4 (0:3, 0:1, 1:0)

Góly: 55. Šimčík - 5. Jetš, 7. Ilavský, 15. Slamený, 35. Sax. Rozhodovali: Babeliak - Číž, Rohoň, vylúčení: 0:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 120 divákov.

Domáci sa súperovi vyrovnali až v druhej polovici, keď už bolo prakticky rozhodnuté. Spišiaci mali dobrý začiatok, keď za 15 minút strelili tri góly.

***

Hokej: HK Trnava - VTJ Trebišov 10:1 v 43. kole I. ligy

HK Trnava - HK VTJ Trebišov 10:1 (3:0, 3:1, 4:0)

Góly: 2., 42. a 52. Šimúnek, 14. a 38. Themár, 37. a 43. T. Bučič, 13. Krčula, 36. Baček, 49. Merschitz - 32. Takáč. Rozhodovali: F. Mihálik - Kundrát, M. Orolín, vylúčení: 6:2, navyše Koniar (Trebišov) 10+DKZ, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 208 divákov.

Trnavčania po nečakanj prehre v Banskej Bystrici zaradili do mužstva mladých juniorov a títo sa odvďačili dobrým výkonom. Ma ľade bolo len jedno mužstvo, čo naznačuje aj výsledok stretnutia.

***

Hokej: VTJ Topoľčany - MHC Martin 3:2 v 43. kole I. ligy

VTJ Topoľčany - MHC Martin 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Góly: 15. P. Hurtaj, 21. Lauko, 34. Šmotlák - 35. Pokrivčák, 60. Böhm. Rozhodovali: Findura - Gajan, M. Grečko, vylúčení: 4:2, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2265 divákov.

Najväčšia návšteva v tomto ročníku v Topoľčanoch videla obojstranne slušný hokej veľmi dobrej úrovne, o ktorú sa postarali najmä domáci. Ukážkovo kombinovali a úspešnejšie zakončovali ako hráči súpera, ktorí navyše mali prekážku v spoľahlivom M. Ïatelinkovi v bránke Topoľčian. Hostia hrali v posledných dvoch minútach presilovku o dvoch hráčov, počas ktorej znížili na rozdiel jedného gólu, na vyrovnanie im však už čas nezostal.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]