CBK Cassovia Košice - MBK Ružomberok 57:92 (21:54)

Najviac bodov: Egedová 15, Šandorčinová 12, Grešnerová 8 - Boruková 18, Mooreová 17, Furková 13, 100 divákov

Basketbal: Nitra - Slávia TU 98:67 v 3. zápase štvrťfinále play off

K¤CERO SPU Nitra - Slávia TU Košice 98:67 (63:32)

Najviac bodov: Tomek 23, Fapšo 16, Páleník 14 - Leško 19,

Na zápasy 2:1

***

Futbal: DAC - Trebišov 2:0 v 19. kole II. ligy

DAC Dunajská Streda - Slavoj Trebišov 2:0 (1:0)

Góly: 43. Olejník, 82. Mlíka. Rozhodoval: Vlk, ŽK: Borčík (Trebišov), 790 divákov.

Stretnutie dvoch susedných mužstiev tabuľky ohrozených zostupom, priniesol futbal veľmi slabej úrovne. Domáci ťažili zo štandardných situácií. Najskôr brankár hostí neudržal priamy kop Lopúa z 35 metrov a Olejník zblízka skóroval. Po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Mlíka a stanovil konečný výsledok. Hostia vystrelili na bránku iba raz, v 87. minúte Novákov jedovatý priamy kop vari zo 40 metrov Kobr vytlačil na roh.

***

Hádzaná: 1.MHK Košice - ŠKP Bratislava 26:24 v 2. zápase štvrťfinále play off

slovenská časť:

1.MHK Košice - ŠKP Bratislava 26:24 (14:14, 21:21, 24:24) po dvojnásobnom predåžení

Najviac gólov: Justus 8/2, Farkašovský 7, Faith 3 - Nižňan a Fekete po 5, Dudáš 4. Rozhodovali: Jaroň a Bubeníček (ČR), 7m hody: 2:2, vylúčení 3:4, 400 divákov.

Na zápasy 1:1.

Asi do 20. minúty viedli o jeden - dva góly domáci, potom sa hrala vyrovnala a výsledok bol napokon dlho na vážkach, keď o víťazstve domácich rozhodlo až dvojnásobné predåženie po 5 minút.

***

HIL: N. Zámky - Sečovce 42:29 v 2. zápase štvrťfinále play off

TJ Štart Nové Zámky - ŠKP Sečovce 42:29 (23:17)

Najviac gólov: Vardkerti 9, Oros 8/3, Braško 6 - Meluš 8, Kučera 3/2, Seman 3. Rozhodovali: Pešta, Poláček, vylúčení: 5:4, 7 m hody: 4/3 - 3/3, 600 divákov

Na zápasy 1:1

Od začiatku udávali domáci a napokon zvíťazili zaslúžne rozdielom 13 gólov.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]