NEDE¼A v športe /futbal/
@ Aktuálne -> Šport      Jul 24 2005 - 21:01 GMT
Futbal: FC Nitra B - Zemplín Michalovce 2:2 1. kole II. ligy

FC Nitra B - Zemplín Michalovce 2:2 (0:0)

Góly: 57. Bališ, 74. Ferenczy (z 11 m) - 59. Horochonič, 72. Šafranko (z 1 m). Rozhodoval: Šulgan, ŽK: Nozdrovický, Tóth, Kovan - Šafranko, Petro, Bajza, 365 divákov

V prvom polčase sa hral futbal medzi 16-tkami s množstvom ofsajdových situácií a bez šancí na oboch stranách. Druhý polčas bol opakom prvého, hral sa rušný, podstatne rýchlejší futbal. Šance zahodili na jednej strane Bališ a následne v 51. minúte Bačík z Michaloviec. V 57. minúte po úniku Bališ otvoril skóre, následne v 59. minúte Horochonič vyrovnal hlavou. V 72. minúte išli hostia do vedenia gólom Šafranka k pokutového kopu a v 74. minúte domáci vyrovnali z pokutového kopu Ferenczym na 2:2. Šance na konci zápasu na úpravu výsledku mali Svadeba a za domácich Kovan, ale na spravodlivej remíze sa už nič nezmenilo.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]