Rzeszów

PIATOK v športe /hokej, futbal/
@ Aktuálne -> Šport      Sep 03 2005 - 06:28 GMT
Hokej: MsHK ŠKP Žilina - HC Košice 2:2 v prípravnom stretnutí

Žilina 2. septembra (TASR) - V prípravnom hokejovom stretnutí remizovala MsHK ŠKP Žilina s HC Košice 2:2.

MsHK ŠKP Žilina - HC Košice 2:2 (0:0, 1:1, 1:1)

Góly: 23. Droppa, 59. Jabrocký - 26. Bartoš, 58. Podhradský, 452 divákov.

***

Hokej: HK Trnava - VTJ Sp.Nová Ves 1:5 v 1. kole I. ligy

HK Trnava - VTJ Spišská Nová Ves 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

Góly: 24. Rumpel - 29., 44. a 59. T. Sax, 32. Polomský, 45. L. Sax. Rozhodovali: Konc - Šefčík, Müllner, vylúčení: 4:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 250 divákov.

Aj keď Trnavčania mali po celý zápas prevahu a množstvo šancí, Spišiaci boli v tomto dueli ukážkovo strelecky efektívni. Zo slovenského Ríma si nakoniec odniesli jasné víťazstvo 5:1.

***

Hokej: HK Trebišov - VTJ Topoľčany 5:6 pp a sam.nájazdoch v 1. kole I. ligy

HK Trebišov - VTJ Topoľčany 5:6 po predåžení a samostatných nájazdoch (2:3, 2:2, 1:0 - 0:0), sam. nájazdy 1:2

Góly: 16. Koniar, 20. a 56. Miľovčík, 22. Páleš, 38. Dzurik - 14. Božík, 17., 20. a 29. Kľačanský, 27. Budoš, rozhodujúci sam. nájazd premenil Hurtaj. Rozhodovali: Rudý - Hric, M. Korba, vylúčení: 9:9, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, 720 divákov.

Obaja aktéri do úvodného súboja nastúpili v znamení rýchleho, útočného hokeja. Šance sa striedali na oboch stranách až do 14. min, keď hostia vsietili dosť nejasný gól, ktorý ale rozhodca posúdil za platný. Domáci vzápätí vyrovnali, ale pivovarníci ešte do prvej prestávky pridali dva góly. Domáci v posledných sekundách znížili na rozdiel jedného gólu. V druhej časti sa hra priostrila a na oboch stranách padli po dva góly. Záverečná tretina skončila 1:0 pre Zemplínčanov a to bol dôvod na predåženie, ktoré rozuzlenie neprinieslo. V nájazdoch mali viac šťastia hostia, ktorí dali o jeden gól viac, čím zvíťazili 5:6.

***

Futbal: Zemplín Michalovce - Zakarpatie Užhorod 2:4 v príprave

Michalovce 2. septembra (TASR) - V prípravnom medzinárodnom futbalovom stretnutí prehral ŠK Zemplín Michalovce s prvoligovým ukrajinskom klubom Zakarpatie Užhorod 2:4.

ŠK Zemplín Michalovce - Zakarpatie Užhorod 2:4 (0:2)

Góly: Bačík a Jakub (oba z 11 m) - Zajac, Michalek, Jevlanov, Rižich.

***   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]