Rzeszów

UTOROK v športe /hokej/
@ Aktuálne -> Šport      Sep 07 2005 - 07:39 GMT
Hokej: VTJ Sp. Nová Ves - HK Prešov 5:1 v 2. kole I. ligy

Bratislava 6. septembra (TASR) - Prvá hokejová liga mala v utorok na programe zápasy kompletného 2. kola.

VTJ Spišská Nová Ves - HK Lietajúce kone Prešov 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Góly: 31. a 51. L. Sax, 12. Hrubý, 35. Ilavský, 48. Novák - 60. Guman. Rozhodovali: J. Marušin - M. Halecký, M. Korba, vylúčení: 6:6, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 500 divákov.

V prvej tretine sa hral hokej slabej úrovne, chýbalo nasadenie a bojovnosť. V polovici zápasu dali Spišiaci druhý gól, zvýšili aktivitu a vypracovali si čisté gólové šance, ktoré realizovali na hladké vedenie v zápase. Záverečná tretina bola už rýchlejšia a dramatickejšia. Spišaci mali veľkú prevahu a zaslúžene vyhrali.

***

Hokej: HK Levice - HK VTJ Trebišov 4:3 v 2. kole I. ligy

HK Levice - HK VTJ Trebišov 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

Góly: 16., 20. Bartík, 52. Vasilko, 52. M. Pupák - 22., 58. Paleš, 39. Kachnič. Rozhodovali: Baluška - Goga, J. Tvrdoň, vylúčení: 8:6, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 500 divákov

Bolo to na I. ligu veľmi dobré stretnutie s množstvom šancí. Domáci mali po celý zápas prevahu a mohli ju vyjadriť aj viacerými gólmi.   |   tlačiareň

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected]