(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected] tel. 0905 942 606
Futbal-CL: Dinamo Záhreb - MFK Košice 2:1 v prípravnom zápase
@ Aktuálne -> Šport     Feb 07 2008 - 09:22 GMT
(TASR) - Vo svojom druhom zápase na sústredení v Turecku podľahli v stredu futbalisti MFK Košice chorvátskemu tímu Dinamo Záhreb 1:2.
Košičania podali lepší výkon ako proti Chorzówu, ale v kvalitnom zápase ich súper dokázal, že jeho suverénne postavenie na čele najvyššej chorvátskej súťaže nie je náhodné. Napriek tomu sa ujal vedenia až gólom do šatne v 45. minúte z kopačky Balabana. Druhý gól pridalo Dinamo v úvode druhého polčasu, ale Košičania sa nevzdávali. Mali aj dobré príležitosti, ale prehru korigoval opäť iba z pokutového kopu Kolbas.

V sobotu nastúpi MFK Košice proti kórejskému FC Soul.