(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ w.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: [email protected] tel. 0905 942 606
Hokej: VTJ Spišská Nová Ves - Piešťany 6:1 vo 4. kole I. ligy
@ Aktuálne -> Šport     Sep 19 2004 - 13:34 GMT
Bratislava 17. septembra (TASR) - Prvá hokejová liga mala v piatok na programe zápasy 4. kola.
HK Spišská Nová Ves - ŠHK 37 Piešťany 6:1 (3:0, 0:1, 3:0)
Góly: 9., 49. a 53. Ilavský, 8. Saluga, 17. Polomský, 58. Ordzovenský - 38. Petka. Rozhodovali: Kundráčik - Smrek, Mihajlo, vylúčení: 4:7, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 450 divákov.
Prvá tretina bola v réžii domácich, ktorí zabrali herne i gólovo. Podobný obraz hry mala aj druhá tretina s tým rozdielom, že Spišiaci nevyužili veľké množstvo čistých gólových šancí. Priemerný hokej sa hral aj v tretej tretine. Domáci pridali však na dôraze, dali ďalšie góly a zaslúžene vyhrali.